שיעורים

רשימת המורות שמלמדות בזום

המורות שלנו ממשיכות ללמד גם בזום ומזמינות אתכן להצטרף.

תוכלו להכיר ולחוות את שפת היוגה הנשית מסלון ביתכן.

הנה הקישור

שיעורים קבוצתיים ואישיים בקיבוץ איילות - שירה לב

החופש להיות - רננה אנגלסמן

זה הזמן להשקיע בעצמך! כי גם לך מגיע חופש.. החופש להיות- סדרת שיעורי יוגה נשית בחודש יולי. ימי ראשון 14.7, 21.7 ,28.7 , בין 8:30-9:45, בסטודיו נעים ומתוק במושב תקומה. לפרטים נוספים: 0507706539.

האור המרפא -סודות השמש - שירה לב

שיעור יוגה נשית ברמת החייל, תל אביב - שירי אלוני

יוגה תרפיה נשית בקרית אונו - סידרת אביב - איילת דנון אברהם

מזמינה אותך לסידרת ערב אביבית בת 5 מפגשים של יוגה תרפיה נשית בקרית אונו בהם נתרגל תנועה אורגנית של הגוף, תנוחות יוגה קלאסיות ורסטורטיביות, נטפח שיווי משקל ועבודה איזומטרית, נשימה עמוקה והתבוננות, נעמיק במולה בנדה כעוגן מייצב, נפגוש את עצב הואגוס לאיזון ויסות והרפיה ונשזור חוטים מהפילוסופיה של היוגה שתומכת בתרגול.

לפרטים והרשמה: איילת דנון אברהם, 054-5316267

לוח שיעורים - אליה רייקין

לוח שיעורים myphysio - מעיין אלון עקיבא

לוח שיעורים במכון פיזיותרפיה קסום בפרדסיה - קבוצות קטנות בהנחיה מקצועית של פיזיותרפיסטית. שיעורי יוגה נשית ויוגילאטיס לנשים בכל גיל, וסדנאות ייעודיות למטופלות פוריות, ולנשים בהריון ואחרי לידה.

מוזמנות להתרשם ולהירשם- מעיין 0508576788 :)

שיעור יוגה תרפיה נשית בתל אביב - שירי אלוני

שיעור המיועד לכל מי שמבקשת לעצמה תרגול יוגה רך וקשוב, עם תשומת לב והקשבה לגוף, לנשימה ולנשמה.

מתאים גם לנשים המתמודדות עם אנדומטריוזיס, פיברומיאלגיה, כאבי אגן ומפרקי ירך, מגוון כאבים, תסמונות ופציעות כרוניות.

קצת עלי - יוגה תרפיסטית מוסמכת, מורה ליוגה נשית, אנדו יוגה, מתמחה בהוראת יוגה לבעלי מוגבלות תנועתית ופציעות כרוניות.

השיעור מתקיים בסטודיו מקסים סמוך לכיכר דיזנגוף.

לפרטים נוספים והרשמה 054-6962555

קבוצת תרגול יוגה נשית בבארותיים - בר מורסיאנו

תרגול יוגה נשית בימים ראשון בשעות 19:15-20:30 ורביעי בשעות 08:30-09:45 בסטודיו בבארותיים

050-7115446

מנוי לסטודיו הוירטואלי שלי במתנה לכל חודש נובמבר

טראומה פירושה פצע ביוונית.יש חשיבות רבה לטיפול מקדים בטראומה, ממש כמו בפצע. החיים של כולנו לא נראים ומרגישים אותו דבר אחרי ה-7 באוקטובר. בתוך כל השינויים, הכאוס, הכאב והדמעות אנחנו - קבוצת נשים מגיל ההתבגרות ועד הגיל השלישי ניפגשות פעמיים בשבוע לאסוף את השברים, לאחות את הפצעים, ולהכיר בשינויים שאנחנו כנשים עוברות בכל הרבדים. כל אחת מתרגלת מהמקום בו היא נמצאת בארץ ובעולם,בלי שיפוטיות והשוואתיות. בעזרת תרגול יוגה נשית בשילוב Face Yoga אנחנו הופכות את הבית (הפנימי והחיצוני) למרחב מרפא שאפשר לנשום בו. כתלמידה וכמורה ליוגה אני ערה ומודעות לעוצמה ולמשמעות תרגול היוגה בחיי ובחיי המתרגלות שאיתי. לאור השיתופים והתגובות מהשיעורים האחרונים החלטתי להעניק מנוי לחודש נובמבר במתנה עבור כל אישה שזה עשוי לתרום לה. לפרטים נוספים והצטרפות אני זמינה בוואטסאפ 050-6488095

שיעורים חדשים בעמק יזרעאל - רויטל גל רום

שיעורי יוגה נשית חדשים! כל שיעור הוא מסע בו תתקרבי אל עצמך, תניחי קצת מעומס החיים, תפגשי עוד חלקים בך ואת עוצמותיך והכוחות הטמונים בך.

בשיעורים נכיר את ליבת הגוף, נלמד לנוע מתוך המרכז על מזרן התרגול ומחוצה לו ביום יום.כל תרגול יכלול עבודה של חיזוק, הגמשה, נשימה, וויסות ותרגילים המסייעים בהתמודדות עם תסמינים שונים שאנו פוגשות כנשים במהלך החיים (גיל מעבר, מחזור חודשי, הריון, פוריות, מערכות יחסים עם עצמי והסביבה, ועוד).

תלמידות משתפות שהתרגול הפך להיות הפסיכולוג שלהן, שתסמינים שונים שליוו אותן נעלמו. שהשיעור והמסרים שלו הולכים איתן כל השבוע ותומכים בהן בהתמודדויות מורכבות. שהן פתאום שומעות את קולן הפנימי ומעיזות לפעול לפיו. שהתירגול מביא איתו בהירות ושמחה. שהגוף מרגיש חזק וגמיש יותר.

מזמינה אותך להצטרף למסע אל עצמךלפרטים נוספים, רויטל - 0546769144

שיעורי יוגה נשית - גבריאלה הגיתי

אני מזמינה אותך להצטרף לשיעורים בימי חמישי בשעה 8:30 בסטודיו בכפר אז"ר. בשיעורים נפתח את יכולת הנוכחות והקשב לעצמינו על מזרן התרגול, נתייחס לאגן ולקרקעית האגן בפרט כחלק ממערך נשימתי-יציבתי וככלי לתמיכה ועוגן ביומיום. התרגול התנועתי, האיכות הרכה -אך גם המחזקת- וההתייחסות לכוח הכובד לשיווי המשקל ולשינויים התמידיים שהאישה עוברת במעגלי החיים, משפרת את איכות חייה של האישה.