ארועים וסדנאות

קורס הוראת יוגה לנשים בגיל הפריון

מועד האירוע: 
עובד מיטל

קורס יוגה לנשים בגיל הפריון נותן מלמד אותנו על המהות הנשית - גופנית ונפשית. אנחנו לומדות לעומק אודות המחזוריות החודשית והשפעותיה, כיצד להתאים לה את התרגול, וכיצד לתת מענה לנשים בטיפולי פוריות, בהריון ולאחר לידה.

סדנת אנדו-יוגה

מועד האירוע: 
פולמן עובדיה אליענה

אנדויוגה היא סדנא ייחודית מבית היוגה הנשית, שפותחה עבור נשים החוות כאב כרוני המתבטא במרחב האגן, במטרה למצוא מזור והקלה ברגעים של התקף ולא פחות, למצוא דרך לעצור את מעגל הכאב. במסגרת הסדנא נלמד את עקרונות השיטה דרך התנסות חווייתית, תרגול יוגה מותאם, תוכן תאורטי ומעגל שיתוף. במרחב מרפא, נקבל כלים פיזיים ורגשיים לחיזוק, גמישות, הכלה ושיפור איכות החיים ביומיום.אנדויוגה נבדקה מחקרית על נשים עם אנדומטריוזיס ותוצאותיה תיעדו הטבה משמעותית באיכות החיים של הנשים, החל בעוצמות הכאב, בפן הרגשי, תחושת מסוגלות ושליטה, השתלבות בעבודה, תמיכה חברתית ובשדה המיניות.

מסע נשי - השער שלך פנימה

מועד האירוע: 
בן אור מאיה

מסע נשי-השער שלך פנימהריטריט יום הכולל ארוחת צהריים מפנקת במקום קסום עם נוף מושלם.

הריטריט יתקיים בסטודיו ליוגה אבהנה, מושב אבטליון.( צפון)2 תאריכים לבחירה: 9/12 או 28/12בריטריט אנחנו נפגוש ונכיר את האיברים הנשיים שלנו דרך תנועה, ריקוד, כתיבה והרפיה.נתחבר ונכיר את עצמנו מקרוב ונמצא חופש פנימי, כל אחת בדרך שלה.תצטרפי אלינו למסע מיוחד✨✨

חוסן נשי - מפגש ריפוי, החלמה ותקווה

מועד האירוע: 
ארצי-פדן מירה

חוסן נשי -
מפגש חיבור וריפוי
למציאת הדרך הפנימית לאיזון והחלמה
המפגש מותאם לכל אחת מכן,

במיוחד לימים המורכבים שאנחנו עוברים


יום ג', 26.12.23 | 10:00-16:00, צור משה

עם מירה ארצי פדן, יעל שקד וענת פרייס