מרגלית יעל

מרגלית יעל

בית הכרם
בית הכרם

אני תלמידה ומורה ליוגה כמעט 30 שנה! היוגה היא בית ודרך חיים עבורי. אני מתרגלת ומלמדת בהשראת המורות הנפלאות שזכיתי ללמוד מהן לאורך השנים ויוצרת שילוב חדש. הרצון ללמוד, לחקור, ליצור ולהתחדש מלווה אותי בלמידה שלי ובהוראה.

ירושלים

יוגה לנשים בהריון - יעל מרגלית

יוגה לנשים בהריון - יעל מרגלית

שיעורי יוגה לנשים בהריון בזום
לליווי ותמיכה בשינויים הפיזיים והנפשיים שאישה עוברת במהלך ההריון.
לשיפור היציבה, חיזוק והרפיית ריצפת האגן, הקלה על סימפטומים שונים המופיעים במהלך ההריון והכנה לקראת הלידה, נשימות והרפיה.

שיעורי יוגה נשית בזום ובמרפסת - יעל מרגלית

שיעורי יוגה נשית בזום ובמרפסת - יעל מרגלית

שיעורי יוגה נשית לנשים בכל מעגלי החיים בזום.

יוגה לאימהות עם תינוקות - יעל מרגלית

יוגה לאימהות עם תינוקות - יעל מרגלית

יוגה לאימהות לאחר הלידה עם התינוקות בזום. לשיקום רצפת האגן, חיזוק והגמשת הגוף והנפש בתקופה המורכבת שלאחר הלידה. נשימות והרפיה לחיבור מחדש עם מעיינות הכוחות שבתוכך.
עיסוי ותנועה לתינוקות.

אוסטיאופורוזיס ויוגה נשית

אוסטיאופורוזיס ויוגה נשית
...

"אוסטאופורוזיס היא מחלת שלד המאופיינת בירידה בחוזק עצם ובסיכון מוגבר לשברים. תרגול היוגה הנשית נותן לאישה בראש ובראשונה את התחושה של לקיחת אחריות על חייה ותחושה של שליטה במצב במקום להיות נתונה למקום קורבני וחסר אונים. חיבור לעוצמה הפנימית שלה , חיבור למרכז פנימי מתוך חיזוק שרירי הליבה מעבר לחוויה של שלד פנימי חלש ומתפורר."

אנדומטריוזיס ויוגה נשית

אנדומטריוזיס ויוגה נשית
...

"במהלך המחזור של האישה, רירית הרחם מתעבה בהדרגה בחלק השני של מחזור הווסת, ואספקת הדם אליו גוברת – על מנת להכינה להשרשת הביצית המופרית. כאשר אין השרשה, רירית הרחם מתפרקת ונפלטת בווסת. אנדומטריוזיס הוא תהליך דלקתי תלוי אסטרוגן אשר ניתן למצוא בו תאי רירית רחם (אנדומטריום) מחוץ לרחם, באזורים שונים בגוף. אישה שמתמודדת עם אנדומטריוזיס חווה קשיים רבים ברמה הפיזית והרגשית. היוגה הנשית מציעה כלים מגוונים לשיפור המצב הפיזי והרגשי ולהתמודדות עם הסימפטומים של המחלה."