דנון אברהם איילת

דנון אברהם איילת

קרית אונו
קרית אונו

מורה מוסמכת ליוגה בגישה אינטגרטיבית ומורה ליוגה נשית. מתרגלת משנת 2013 במסורות היוגה השונות. בשנת 2017, בחרתי להעמיק את התרגול במסגרת קורס מורים ליוגה בביה"ס ליוגה אינטגרטיבית של ציפי נגב ובשנת 2020 המשכתי ללימודי יוגה נשית במסגרת קורס מורות ל'יוגה נשית' בהנחיית מירה ארצי פדן.

קרית אונו

עבודת סיכום- יוגה נשית וגלי חום בגיל המעבר

עבודת סיכום- יוגה נשית וגלי חום בגיל המעבר
...

גיל המעבר מסמן לאישה סיום של תקופה משמעותית וכניסה לתקופה חדשה ומשמעותית שמקפלת בתוכה אתגרים והזדמנויות. אחד הצרכים המרכזיים בגיל המעבר הוא יצירת איזון הורמונלי, רגשי, חשיבתי ופיזי. בעבודה זו בחרתי להתמקד בתופעת גלי החום המאפיינת את גיל המעבר, והצגתי את הדרכים שיקלו על ההתמודדות עם התופעה והשלכותיה לפי הרפואה הקונבנציונאלית והאלטרנטיבית, וכן הצגתי את שיטת היוגה הנשית כתומכת בהתמודדות עם התופעה שמעבר לתרגול תנוחות יוגה מותאמות וטכניקות נשימה, השיטה מציעה גם תרגול פסיכומנטלי ופרקטיקות שעשויות לסייע בהתמודדות עם התופעה.

המחזור החודשי-חיזוק ביוץ בראי היוגה הנשית

המחזור החודשי-חיזוק ביוץ בראי היוגה הנשית
...

התבוננות על המחזור החודשי בראי היוגה הנשית, מזמנת תובנה רחבה אודות ההיגיון הפנימי שמתקיים במחזור הנשי-כל שלב עומד בפני עצמו כשלם, נחוץ ופורה, וכל השלבים יחדיו מהווים שלם הגדול יותר מסך חלקיו. המחזור החודשי בראי היוגה הנשית מחדד את התובנה אודות מערך הגוף ברמה הפיזיולוגית -כיצד הגוף הנשי פועל – מי הם ההורמונים המרכזיים בכל שלב במחזור -תפקידם והשפעתם על הגוף הפיזי-נפשי-רוחני , לצד הבנת כוחה של הבחירה הנשית. עבודה זו עוסקת במחזור החודשי ומתמקדת בתרגול יוגה נשית לחיזוק ביוץ.