אנגלסמן רננה

אנגלסמן רננה

הזורעים 230 תקומה
הזורעים 230 תקומה

הי נעים להכיר😊 שמי רננה, צועדת בדרכי היוגה למעלה מ16 שנים, מורה ליוגה נשית ויוגה להריון ולידה, ברוח עקרונות הויג'נאנה. אני גם אמנית רב תחומית, קלינאית תקשורת ואמא לחמישה אוצרות. הכלים הנפלאים של היוגה תומכים בכל תחום בחיי. 

כשאני מקדישה לעצמי רגעים של השקטת תודעה, נשימה, חישה פנימית ותנועה מיטיבה, המיכל שלי מתרחב ומאפשר לי להיות נוכחת. מתוך התמיכה הפנימית הזאת, אני יכולה להרפות ולהתרווח, לשמוח בחלקי, לצמוח ולהתפתח בקצב שלי, ולהפוך 'חולשות' ללחש מרפא . בשבילי, זהו סוד עוצמתה של היוגה הנשית.

מושב תקומה

החופש להיות - רננה אנגלסמן

החופש להיות - רננה אנגלסמן

זה הזמן להשקיע בעצמך! כי גם לך מגיע חופש.. החופש להיות- סדרת שיעורי יוגה נשית בחודש יולי. ימי ראשון 14.7, 21.7 ,28.7 , בין 8:30-9:45, בסטודיו נעים ומתוק במושב תקומה. לפרטים נוספים: 0507706539.

יוגה נשית לתמיכה ברגישות גבוהה

יוגה נשית לתמיכה ברגישות גבוהה
...

רבות מאיתנו חשות שהעור שלנו "דק מידי", שכל דבר משפיע עלינו, ושלעיתים קרובות המפגש עם החוץ מציף, מבלבל, ומרתיע. אולי אמרו לנו שאנחנו עדינות מידי, שבריריות או מתפנקות, וכך השפיעו לרעה על התפיסה העצמית שלנו. בעבודה זו מובא הסבר על הרגישות הגבוהה (HSP), נרמול שלה, והבנת היתרונות, לצד האתגרים. ובנוסף, שפע של כלים לחיבור, תמיכה וצמיחה בעזרת היוגה הנשית ועוד.