שקד יעל

שקד יעל

בוויז- מועדון מושב משמרת
בוויז- מועדון מושב משמרת

אני יעל, אישה, בת זוג ליואב, אמא לשלושה בנים, מורה ליוגה נשית, מדיטציה, פילוסופיית היוגה ומטפלת ביוגה תרפיה. מכשירה מורות ליוגה בקורס הוראת היוגה לנשים.
בשבילי היוגה הנשית הוא תרגול רך, קשוב, עוצמתי ועמוק המתמקד בחיזוק נכון של הגוף בדגש על השרירים המייצבים המוביל לשינוי דפוסי תנועה, נשימה, יציבה ותודעה.

משמרת

מערכת שעות עדכנית בסטודיו - יעל שקד

מערכת שעות עדכנית בסטודיו - יעל שקד

יוגה כתמיכה במצבי דחק

יוגה כתמיכה במצבי דחק
...

דחק הוא מונח המציין תחושת מצוקה הנובעת מפגיעה במצב האיזון של האורגניזם החי, במקרה שלנו של האדם. המאפיינים של מצב דחק (עקה בעברית) או סטרס, הוא חוסר שליטה וחוסר ודאות לגבי הסיטואציה. במאמר זה תוכלו למצוא הסבר פיסי- מנטלי למה מתרחש בגופינו ונפשינו במצבי דחק ולקבל כלים מעולם היוגה לתמיכה במצבים אלו.

למה לי יוגה נשית

למה לי יוגה נשית
...

עולם היוגה , כמו החיים הולך ומתרחב, כיום ישנם הרבה סגנונות של יוגה ועד ועוד שיטות וענפים של יוגה הולכים ומתפתחים. בבואך לבחור שיטה המתאימה לך, חשוב ללכת ולהתנסות אצל מורות/ים שונות/ים ובנוסף לקרוא ולהבין מה עומד מאחרורי השיטה, אלו עקרונות ותועלות חבויים בין תרגיליה ועקרונותיה, איזו תפיסת חיים היא מציעה ואת עומקיה ורבדיה השונים. במאמר זה אציג את התועלות והעקרונות שהיוגה הנשית מציעה לנשים במעגלי החיים המשתנים.