סיון נורית

סיון נורית

קיבוץ גלאון
קיבוץ גלאון
גלאון

יוגה נשית שבועית מקוונת - נורית סיון

יוגה נשית שבועית מקוונת - נורית סיון

בכל שבוע תקבלי תרגול יוגה נשית בהנחייתי למייל שלך, אותו תוכלי לתרגל היכן ומתי שמתאים לך. התרגול יהיה באורך 50-60 דק' ויכיל תנועה, תנוחות מייצבות ומחזקות, נשימות ותרגילי הרפיה. למידע נוסף, ולקבלת שעור הכרות מתנה: https://nurityoga.ravpage.co.il/manuyripuy

המנוי מתאים לנשים שרוצות להתמסר לשיגרה של תרגול קבוע הממוקד בגופן מתוך הקשבה וחיבור פנימה.

לצד התרגול אני מזמינה אותך לשתף אותי בתובנות, להתייעץ או לבקש הבהרות אם יש תנועה או תנוחה לא ברורה, לשלוח לי צילומים מתוך התרגול שלך, והכל בזמנך החופשי לווטסאפ או למייל שלי.

התרגולים ניתנים לצפייה מכל מכשיר.

אפשר ליצור עמי קשר בווטסאפ 054-4764929 או במייל: nur.sivan@gmail.com

סדרות יוגה נשית מקוונות לפי נושאים - נורית סיון

סדרות יוגה נשית מקוונות לפי נושאים - נורית סיון

אני מזמינה אותך להכיר את סדרות היוגה המקוונות בהנחיית נורית סיון.
1. יוגה נשית לגיל המעבר  https://nurityoga.ravpage.co.il/gil-maavar
2. יוגה נשית לגב שמח  https://nurityoga.ravpage.co.il/myhappyback
3. איזון הורמונלי בתרגול לפי המחזור החודשי  https://nurityoga.ravpage.co.il/cycleyoga

כל סדרה מוקדשת לנושא אחר היקר לליבי, ומכילה תרגולי יוגה נשית מקוונים שתוכלי לתרגל בזמן שלך ובמקום שלך. השיעורים מבוססים על היוגה הנשית, והיוגה תרפיה בהם התמחתי במהלך העשור האחרון. הנושאים שבחרתי לסדרות אלו, עוסקים בתכנים שאני מרבה לחקור בתרגול האישי שלי ובמפגשים שלי עם המתרגלות. יש כאן ריכוז של תנוחות, תנועות ורצפים שליקטתי ופיתחתי במשך שנים של למידה, התנסות ותרגול. השיעורים ניתנים לצפייה בכל מסך / מכשיר עם חיבור לאינטרנט.
אני זמינה לכל שאלה עבור כל מי שתרכוש ותתחיל לתרגל. שמחה לקבל מהמתרגלות צילומים, התלבטויות ושיתופים בכל עת בווטסאפ או במייל. נורית 054-4764929, מייל: nur.sivan@gmail.com
סדרות התרגול במחירי השקה עד סוף השנה.
https://nurityoga.ravpage.co.il/sdarot-yoga-nashit

יוגה ופריון

יוגה ופריון
...

"כשהגעתי לקורס של מירה ארצי פדן הייתי בעצמי אחרי הפלה שנאלצתי לעבור באמצע ההריון הראשון שלי אליו נכנסתי בקלות ובאופן טבעי. קורס היוגה הנשית הפגיש אותי עם תכנים שנגעו לי עמוק בבטן. בין השאר נחשפתי לעולמן של נשים בטיפולי פוריות, עולם שלא ייחלתי להיכנס אליו בעצמי... התוכנית היתה ששלושה חודשים אחרי ההפלה ניכנס שוב להריון בקלות כפי שזה קרה בפעם הראשונה והשאר יהיה הסטוריה. הגורל כניראה רצה אחרת, ואני ובן זוגי היקר מצאנו את עצמנו יוצאים למסע ארוך ומורכב בדרך להורות המיוחלת. במאמר אתאר את מקומה של היוגה הנשית בטיפולי פוריות מנסיוני האישי כאישה וכמורה ליוגה נשית."

כאבי ביוץ בראי היוגה הנשית

כאבי ביוץ בראי היוגה הנשית
...

"אם נדמה את המחזור החודשי למחרוזת שבמרכזה יהלום (עפ""י רונה נשר בראון) הווסת תהיה הסוגר והיהלום יהיה שלב הביוץ, אם כן זהו שלב השיא במחזור החודשי. אנו הכי יפות, הכי אנרגטיות, קורנות, ופוריות. זהו השלב בו נועד הזירעון המנצח לפגוש את הביצית ולחדור אותה על מנת שתתבצע הפרייה. נשים חוות את הימים סביב הביוץ בדרכים שונות. יש נשים שיודעות להצביע על הרגע בו משתחררת הביצית מהזקיק, ויחוו דקירה קטנה בצד ימין או שמאל של הבטן התחתונה באזור השחלה. יש נשים שלא חוו זאת מעולם למרות שהביוצים ממשיכים להתרחש. יש נשים שיחוו כאבים בלתי נסבלים בבטן התחתונה כל כמה שעות לאורך יממה עד שלושה ימים סביב מועד הביוץ. בחרתי להתמקד בקבוצה זו של נשים ולהבין מה עומד מאחורי התופעה וכיצד ניתן להתמודד אתה ברוח היוגה הנשית. אשתף שאני נמנית עם הקבוצה האחרונה ושנים רבות לא הצלחתי לפענח את הסיבות לכאב וגם הרפואה הקונבנציונלית לא סייעה בידי."

יתרונות תרגול היוגה הנשית לפי המחזור החודשי

יתרונות תרגול היוגה הנשית לפי המחזור החודשי
...

אחד מעמודי התווך בתרגול היום יומי של היוגה הנשית, על פי מירה ארצי פדן, הוא תרגול בהתאם לשלבים שחווה האישה במחזור החודשי. הטבע וכל אשר בו מתנהלים במחזוריות קבועה של זריחה ושקיעה, יום – לילה, עונות השנה, לידה ומוות. הירח נגרע ומתמלא כל חודש, גם גוף האדם מושפע ממחזוריות הטבע, המשתקפת היטב במחזור הווסת של האישה. מסע אנרגטי של הורמונים בגוף האישה משתנה מימים בהם ההתכנסות והקשב הם פנימה לימים מוחצנים ומלאי תשוקה. https://nurityoga.ravpage.co.il/cycleyoga

יוגה ופיברומיאלגיה

יוגה ופיברומיאלגיה
...

"תסמונת הפיברומיאלגיה שייכת למשפחת "תסמונת העייפות הכרונית" והינה אחת ממאה המחלות האוטואמוניות הנגרמות מכשל מערכת החיסון. ברקע נמצאת במקרים רבים "מחלת הנשיקה" - המונונוקליאוזיס. לעיתים תפרוץ התסמונת בעקבות טראומה פיזית או נפשית. משמעות השם 'פיברומיאלגיה' הינה כאב בשרירים ובסיבי רקמות החיבור. פיברומיאלגיה היא תסמונת מבלבלת במיוחד, ולעיתים קרובות לא מאובחנת בשל העובדה שהתסמינים שלה יכולים להופיע גם במצבים רפואיים אחרים. תסמונת זו מערבת מס' מערכות בגוף: המוח, מערכת החיסון, המערכת הנוירואנדוקרינית ומערכת העצבים האוטונומית. במאמר זה נכיר את התסמונת לעומק בראי הרפואה הקונבנציונלית ובראי היוגה, וגם אתאר סיפור מקרה שלי כמורה ליוגה תרפיה נשית עם תלמידה פרטית שיש לה פיברומיאלגיה"

תרגול יוגה לאישה עם כיווץ יתר בנרתיק "וגיניסמוס"