ארצי-פדן מירה

ארצי-פדן מירה

בית יצחק, עמק חפר
בית יצחק, עמק חפר

מפתחת שיטת היוגה הנשית, מכשירה מורות להוראת יוגה נשית, הקימה את מגמת יוגה להיריון ולאחר לידה בבית הספר למאמנים בוינגייט, ממחברות "טבעי ללדת", מחברת רב המכר "יוגה נשית - בריאות האישה בדרך היוגה", מלמדת בארץ ובחו"ל, הפיקה תכניות תרגול און ליין.

בית יצחק

בית. גוף. אישה שישי נשי - בוקר שלם של כתיבה ויוגה יום ו' 24.6, צור משה

בית. גוף. אישה שישי נשי - בוקר שלם של כתיבה ויוגה  יום ו' 24.6, צור משה

את היום המיוחד הזה הגינו שגית אמת ואנוכי, לטובת כל בוגרות הריטריטים שלנו, אך כמובן גם לטובת כל הנשים שרוצות לטעום מהעוצמה של השילוב בין יוגה נשית וכתיבה. מפגשים של כתיבה ושל יוגה יתקיימו לסירוגין לאורך היום, סביב הנושא - בית – הבית של הגוף, ובתים אחרים.

מוזמנות להגיע, להזמין לחוות מפגש מרגש ומחבר המשלב תרגול יוגה נשית ותהליכי כתיבה - את לא צריכה להיות יוגיסטית וגם לא כותבת...

סדנת נשים ייחודית עם אורלי פורטל ומירה ארצי פדן: אישה - גוף, תנועה, תודעה נשית

סדנת נשים ייחודית עם אורלי פורטל ומירה ארצי פדן: אישה - גוף, תנועה, תודעה נשית

לעורר לחיים ולחגוג את הנשיות שלנו בהרמוניה, תבונה ואהבה בפעולה עבורנו ועבור כל הסובב אותנו. הזדמנות להיות חלק משבט נשי ולהתחבר לעוצמה הנשית שלנו. בסדנה נהיה כחמישים נשים.

סדנת נשים ייחודית שתתקיים ב"מואה נווה מדבר" שתאפשר לאישה להיחשף לנשיות באמצעות יוגה נשית ומחול שבטי, פתיחת התודעה דרך שיחות עומק וחיבור לקול שלנו בסדנת קול ייחודית בשירה ברברית. מפגש נדיר של שתי מורות בכירות ומדהימות משני קצוות האסכולה שתלמדנה אותנו טכניקות, שיטות, תנוחות, צעדים ומקצבים מעולמן המקצועי. הן יעניקו לנו ידע וכלים כיצד לאסוף ולעגן את החלקים הנשיים שלנו כרחם, ריצפת האגן ובוא בזמן לשחרר את התנועה והתודעה שלנו בתוך המרחב החיצוני שמסביבנו.

מפגש תרגול והרצאה עם מירה לכבוד יציאת הספר "מסע נשי אל גיל המעבר" - ב"מרכז איינגר ליוגה נווה צדק - נוגה"

 מפגש תרגול והרצאה עם מירה לכבוד יציאת הספר "מסע נשי אל גיל המעבר" - ב"מרכז איינגר ליוגה נווה צדק - נוגה"

מוזמנות לסדנת יוגה נשית לכבוד הספר החדש

ב"מרכז איינגר ליוגה נווה צדק - נוגה"

עם מירה ארצי פדן

 ביום שישי, ה - 29.4.22, 14:00-17:00

תרגול יוגה נשית בדגש גיל המעבר, מתאים לכל אישה, מורה ליוגה, בכל גיל...

שיחת יוגה נשית: הרצאה, שאלות תשובות, מרחב שישי נשי....

מוזמנות

מסע נשי אל גיל המעבר - כתבה בלאישה, מרץ 2022

מסע נשי אל גיל המעבר - כתבה בלאישה, מרץ 2022
...

זמן לפרוח בגיל המעבר, לממש חלומות, לדייק את השאיפות והרצונות ולהגשים חלומות. תסמיני גיל המעבר הם כמו קריאת השקמה של גופך - כך תוכלי לחזור אליך, אל עצמך.

גיל המעבר בראי היוגה הנשית

גיל המעבר בראי היוגה הנשית
...

כשאנחנו צעירות, נדמה לנו שנשאר כך לנצח. כשאנחנו בהיריון, נדמה לנו שלעולם הוא לא יסתיים. כשהתינוקות שלנו לא ישנים בלילה, נדמה לנו שלעולם כבר לא נישן לילה שלם. כשהילדים מגיעים לגיל ההתבגרות, נדמה שלעד נצטרך להתמודד עם ההפתעות שהם מביאים אלינו. כך, שנים על שנים, נדמה לנו שמה שאנו חוות עכשיו, ישאר לעולם. אך בכל פעם מחדש, אנחנו לומדות לזוז, להתקדם, לאפשר לשינוי להיות. לפעמים בכוח – אולי משום שאנו לא קשובות. לפעמים בקלות משום שאנו מוכנות ובשלות לשינוי. נדמה כי עם השנים, בכל זאת, אנו לומדות להפנים. מבינות כי לכל תקופה הסימנים המשתנים שלה. כשגיל 40 חולף מאחרינו, אנו צועדות לקראת גיל המעבר. לפעמים סביב גיל 45 נרגיש סימנים ראשונים ולפעמים אפילו לפני. חשוב לדעת שלמעשה מגיל 35 השחלות מפחיתות את רמת האסטרוגן ואנו נכנסות לשלב חדש בחיינו.

תרגול שיווי משקל בחיי היומיום

תרגול שיווי משקל בחיי היומיום
...

תרגול שיווי משקל הוא חלק משמעותי מחיי היומיום - שהרי כולנו מחפשים איזון... הוא מאפשר לך נוכחות יציבה ורגועה בחייך. אין צורך לחכות למזרון התרגול כדי לתרגל שיווי משקל. חשוב שתשלבי תנוחות לשיווי משקל בחיי היומיום. למשל: ציחצוח שיניים על רגל אחת בישול על רגל אחת גריבת גרביים, לבישת מכנסיים בעמידה ועוד רעיונות יצירתיים.

על עבודה בהתנגדות

על עבודה בהתנגדות
...

"רובינו מפחדים מסיטואציה בה מישהו מתנגד לנו, לדעה שלנו, לנוכחות שלנו, לחוויה שלנו. ביוגה הנשית אנחנו מקפידות לעבוד קבוע עם התנגדות: דחיסה של איבר מסויים כנגד הריצפה, איבר אחר, חגורה, קיר וכד'. למשל: השתרשות משמעותית עם כף רגל אל הרצפה בעוד הרגל השנייה עולה מעלה. או דחיסת כפות ידיים אל הירכיים, לחיצת אגרוף כף היד כנגד המצח, כפות ידיים זו אל זו ועוד."

ארגז הכלים הנגיש של היוגה הנשית

ארגז הכלים הנגיש של היוגה הנשית
...

ליוגה הנשית ארגז כלים נגיש ופשוט לכל אישה. 3 יסודות לתרגול, כל יסוד מכיל מבחר רב של כלים מהם תוכלי לבחור את מה שנכון עבורך.

רצף בת הים - אקמול למיגרנה