פיאלקוב הילה

פיאלקוב הילה

כפר יונה
כפר יונה
כפר יונה

יוגה נפשית - טיפול רגשי ויוגה נשית - הילה פיאלקוב

יוגה נפשית - טיפול רגשי ויוגה נשית - הילה פיאלקוב

יוגה תרפיה אישית נפשית - מפגש שמשלב טיפול רגשי ופיזי. מתאים לנשים שחוות משבר סביב בעיה פיזית או רגשית או נמצאות בתקופה מאתגרת שמוציאה אותך מאיזון. למשל: בעיות פריון, מחלות כרוניות, מחלות אוטאמוניות, חוסר איזון הורמונלי, אובדן או כל דבר אחר שמצריך עצירה וחישוב מסלול מחדש

שיעורי יוגה נשית קבוצתיים - הילה פיאלקוב

שיעורי יוגה נשית קבוצתיים - הילה פיאלקוב

שיעורי יוגה קבוצתיים בימי א' וד' ב20:00-21:30 ובימי ג' 8:30-10:00

יוגה נשית - שיעורים פרטניים - הילה פיאלקוב

יוגה נשית - שיעורים פרטניים - הילה פיאלקוב

שיעורים פרטיים אצלי בסטודיו או אצלך בבית, מותאנים אך ורק עבורך ובשבילך

סופ"ש יוגה נשית בנושא ניקוי והתחדשות

סופ"ש יוגה נשית בנושא ניקוי והתחדשות

החורף, המצב, החרדה, הפחד, הדאגה, אי הוודאות, מעוררים בנו את הרצון להתכרבל מתחת לפוך ולהעלם, או לשבת מול המסך ולנשנש.

אנחנו לא יכולות לחשוב על זה עכשיו אבל יום אחד  זה יגמר

לא יכולה להגיד מתי המלחמה תגמר אבל  החורף יגמר בעוד חודשיים ואז נחוש צורך להתעורר, לנקות, לאוורר, להכניס משהו חדש לחיים שלנו.

בדיוק עבור הרגע הזה

אנחנו תופרות לכן סופ"ש יוגה בוטיק בנושא ניקוי והתחדשות והוא יגיע יחד עם האביב ויכניס משב (מצב) רוח  רענן לחיים שלכן.


דמייני את עצמך נמצאת בחברה נשית תומכת

מתחברת לגופך, לעצמך, לשקט, לטבע

מזמינות אותך לקבל את כל מה שאת צרכה כדי להטען מחדש


הצטרפי אלינו 

כי את ראוייה לכל הטוב הזה

כל הפרטים בלינק

הצ'אקרה הראשונה בראיית היוגה הנשית

הצ'אקרה הראשונה בראיית היוגה הנשית
...

"הצ'אקרה הראשונה – צ'אקרת הבסיס ""מאיין באתי ולאן אני הולכת"" היסוד שלה הוא - אדמה האיכות שלה היא - יציבות הצ'אקרה הראשונה אחראית על השורשים שלנו, האישיים, המשפחתיים, השבטיים וההיסטוריים- הירושה הגנטית והתרבותית שקיבלנו מאמותינו הקדומות. כאשר אני מחוברת לשורשים שלי, קל לי יותר לצמוח כלפי מעלה, יש לי תמיכה/ בסיס. כשאני צומחת מעלה אני יכולה לראות את הדרך נפתחת לפני, אני יכולה להעז ללכת בדרכים שונות, להתרחק מהבית בידיעה ברורה שיש לי לאן לחזור. כאשר אני לא מחוברת לשורשים שלי, אני יכולה לנדוד בדרכים ולחפש את דרכי העצמאית ואולי ללכת לאיבוד. חלק מתהליך ההתבגרות הוא רצון לעקור את השורשים ולחפש דרכים עצמאיות. הרבה פעמים אנחנו מוצאות את עצמנו, אחרי שעברנו תהליך התבגרות, מחפשות את הדרך חזרה הביתה."

תנועה פנימית אל השמש

תנועה פנימית אל השמש
...

הטבע שואף תמיד לאיזון וכך גם הגוף שלנו. חקירה לעומק מגלה שהחיבור בין מה שאנחנו מכנים הגוף והנפש הוא לא המצאה רוחנית אלא האופן הביולוגי בו נוצרנו. הגוף שלנו הוא מכונה אורגנית מופלאה, שארוגה כמו שטיח קסמים באופן סמביוזי עם מה שאנחנו מכנים הנפש, על ידי תקשורת חשמלית של מערכת העצבים, נוירוטרנסמיטרים וכן חומרים כימיים כמו, הורמונים המופרשים מהמוח לאיברים שונים בגוף. הרפואה המודרנית נוטה להפריד בין החלקים. יש הרבה התמחויות וכל רופא מומחה בתחומו ולעיתים שוכח שהחיבור הוא סוד הקסם. הניסיון להפריד בין המרכיבים יכול לפגוע באופן התפקוד המיטבי של המערכת כולה. ככל שאני חוקרת את הגוף שלי, ככל שאני לומדת יותר על האנטומיה והפיזיולוגיה שלי, אני מגלה את הקשרים המופלאים בין החלקים. ככל שאני מכבדת יותר את הקשרים האלה, אני חיה בבריאות מיטבית וחווה איכות חיים טובה פיזית ונפשית כאחד . כשהתחלתי ללמוד יוגה נשית לפני יותר מעשור, התמקדנו ברצפת האגן, בשרירים המייצבים כחלק מהתמיכה פנימית של יציבה ותנועה. החוויה הראשונית הזאת צרובה בגופי כסוג של גילוי. הרגשתי שקיבלתי מפת אוצר ועלי לחקור אותו. את האוצר הזה, הגוף שלי, אני חוקרת במשך השנים, והחקירה הפנימית מתרחבת כל פעם קצת לאחרונה גיליתי נקודת מפגש מעניינת באזור מקלעת השמש.