חבר איילת

חבר איילת

רחוב אלון 6, מתן
רחוב אלון 6, מתן

אמא לנוי, בן ומאיה. נשואה לגיא. מורה ליוגה נשית, מלמדת ויני יוגה, עם הכשרה ליוגהריון ואחרי לידה. והכשרה ביוגה רגישה לטראומה. מאז שהיוגה ואני נפגשנו אני צועדת בדרך מגלה שבילים ונהנית מחקירה מרתקת ומזמינה.

מתן

תרגול יוגה נשית ביום שבת בכפר ורבורג - איילת חבר

תרגול יוגה נשית ביום שבת בכפר ורבורג - איילת חבר

תרגול יוגה נשית מתובל בידע רחב שצברתי ועובר דרכי. מתאים לקשת רחבה של גילאים. למתרגלות חדשות ומנוסות.

יוגה נידרה ככלי טיפולי במתח ובכאבים כרוניים

יוגה נידרה ככלי טיפולי במתח ובכאבים כרוניים
...

יוגה נידרה נקרא גם "שינה מודעת" להישאר בערות רגע לפני מצב שינה. התודעה כפי שהיא נתפסת במוח האדם מחולקת למודע ולתת מודע. המוח פועל בגלים חשמליים. GAMA - גלים מהירים, BETA - גלים של ערות, ALFA - בין ערות לשינה, מאפיין רגיעה. TETA - שינה עם חלומות, DELTA - מצב שינה עמוקה. 95% מהזמן שלנו אנחנו פועלים האופן אוטומטי, מהתת מודע, מההרגלים. 5% מהזמן אנו שמים לב להרגלים שלנו. כשהמוח במצב גלי ALFA יש אפשרות לעדכן מסרים. בתרגול יוגה נידרה אנו מביאים את הגוף והתודעה להשקטה ורגיעה, ויש לנו אפשרת לעדכן מחדש את התוכנות במוח דרך הרפיה פיזית וחקירה רוחנית. חצי שעה של תרגול מוערך בין שעתיים עד ארבע שעות שינה, מגביר תפקוד הורמונלי, מסייע בניקוי רעלים, מפחית מתח, חרדה, ותומך במערכת החיסונית ובכל אברי הגוף.

עקרון תבנית כוכב הים בהתאמה ליוגה נשית

עקרון תבנית כוכב הים בהתאמה ליוגה נשית
...

ביוגה הנשית בדומה לתבנית כוכב הים, כאשר המרכז יציב ואסוף, שאר חלקי הגוף יכולים לנוע מתוך חיבור. מאוסף של תנועות אקראיות אנו עוברות לתנועה מודעת, בעלת נוכחות ודיוק. היוגה הנשית שמה במרכז את האגן כמיכל המכיל את סודות חיינו, מעיין נובע של יצר יצירה ותשוקה. כך גם בתבנית כוכב הים. כל פעולה מגיעה מהמרכז. ביוגה הנשית ההנחיה היא לחיבור מיטיב בין הנשימה ותנועת "קהילת שרירים תומכת" : מארג שרירי רצפת האגן, שרירי הבטן הרוחביים, המולטיפידוס, ומעל כולם ממוקמת הסרעפת שהיא שריר הייצוב הגדול ביותר. תרגול וחיזוק מרכז הגוף משפיע על כל ההיבטים בתחומי חיינו: על היחסים עם עצמנו, עם המעגל הקרוב, המעגל הרחוק וכל תקשורת בה אנו נמצאים, למעשה מרכז מאוזן מייצר אדוות ושינוי מעבר לתפיסתנו.