פולמן עובדיה אליענה

פולמן עובדיה אליענה

הפרדס 5, מזור
הפרדס 5, מזור

היוגה עבורי היא כמו מקלחת הבוקר שלי, המפגש הכי כנה ואותנטי עם עצמי - גם בריגושים, גם בקשיים וגם בשגרה. עם השנים, נחשפתי ליופיה ומורכבותה של נשיותי שהולידו מפגשים עם נשים רבות ואמיצות שאיפשרו לעצמן להיפתח בפניי. אז הבנתי שלא רק שאנחנו חולקות את אותה הקרקע, אלא שצרכינו זהים וכך גם כמיהתנו הפשוטה לאהבה - לעצמינו, לסובבינו וסביבתנו.

פתח תקווה

יוגה נשית כתמיכה לאובדן ופרידה

יוגה נשית כתמיכה לאובדן ופרידה
...

כנשים במדינת ישראל אנו מתבגרות תחת הדרמות הקיומיות והאובדן הוא חלק בלתי נפרד מחיינו. בין אם הוא מגיע כחלק מטבע האנושות, ובין הוא הוא מתפתח בעקבות אירוע בלתי צפוי. החוט המקשר בין ארועים שונים לאובדן הוא שינוי בקשר עם יקירנו, סביבתנו, אדמתנו, אמונתינו, גופינו והקשר עם עצמינו. כל אלה מגדירים את תחושת השייכות, הזהות האישית. שינוי בכל אחד מאלו עשוי להיות מלווה בתחושת אבדן.

תכנית אימון 20 דקות לאישה עם שחלות פוליציסטיות

תכנית אימון 20 דקות לאישה עם שחלות פוליציסטיות
...

תסמונת השחלות הפוליציסטיות מופיעה כאשר קיים חוסר איזון הורמונלי בגוף האישה, היכולה להיות מאופיינת במקרים רבים באקנה, שיעור יתר, דילול שיער הראש, השמנת יתר, סכרת, ל"ד גבוה, רמות גבוהות של שומנים וכולסטרול בדם, חוסר ביוץ ואי סדירות בהופעת הווסת או אי הופעתה כלל. תרגול יוגה נשית ייצור טיפול המותאם לך באופן אישי וישלב טיפול קונבנציונאלי עם טיפול תומך. השיתוף בין שתי גישות הטיפול הוא בעצם מסע משותף לאותה מטרה ודרך.

אי פריון מסיבה לא ידועה

אי פריון מסיבה לא ידועה
...

כאשר הרצון להרות אינו ממומש, יש אכזבה גדולה, תסכול, פחד ואולי גם דיכאון ולחץ. עם הפניה לרופא הנשים, אנו נשלחות לסדרה של בדיקות בכדי לגלות את מקור הסיבה לאי פריון. עפ"י מחקרים, נקבע שבכ-10% מהמקרים לא נמצאת סיבה כלשהי, מצב הנקרא "אי פריון בלתי מוסבר". כלומר, הכול לכאורה תקין. במצב כזה של חוסר ודאות או הסבר התסכול והאכזבה עלולים להיות גדולים אף יותר. כזה היה מצבנו...

יוגה נשית כתמיכה לאובדן ופרידה