יניב אסטליין עינת

יניב אסטליין עינת

קיבוץ שדות ים
קיבוץ שדות ים

שלום לך, שמי עינת יניב אסטליין בת 42, אמא לעומר ואיתמר נשואה לאמיר ומתגוררת בקיבוץ שדות ים. הגעתי לעולם היוגה הנשית לאחר שהייתי רקדנית מקצועית ולימדתי מחול מודרני כ-15 שנה. במהלך שנותיי בתחום המחול, סבלתי שנים מכאבי גב תחתון ולאחר שניסיתי אין ספור שיטות, התנסיתי גם בשיעור יוגה נשית וכבר אחרי השיעור הראשון הרגשתי שהגעתי הביתה.

קיבוץ שדות ים

"עכשיו אני" הרצאה של מירה ארצי פדן

"עכשיו אני" הרצאה של מירה ארצי פדן

הרצאה מרתקת של מירה ארצי פדן על גיל המעבר. כיצד ניתן להפחית תסמינים ולחוות את התקופה המטלטלת הזו כשער להזדמנויות חדשות.

"חיבורים" מפגש מחול בנושא אסון נחל צפית

"חיבורים" מפגש מחול בנושא אסון נחל צפית

"חיבורים"- מפגש מחול ושיח מחבר על אסון נחל צפית. במפגש ניצפה במופע המחול "זמן מת" שיצרה הכוראוגרפית עינת יניב אסטליין. בו התנועה כמו באה לספר את הפצע השוהה בפינות ליבו של האדם להראות אותו מהפנים אל החוץ ולכל הכיוונים היא מעוררת מקומות חשוכים ומאירה בפנס את מלוא האמת שיש בכאב ובבחירה בחיים.

בתום המופע, יעל כהן, אימה של רומי כהן ז“ל, אשר נספתה באסון נחל צפית, תשוחח עימנו על בריאת חיים חדשים יום-יום על המשך האמונה באדם, ואיך כל פעם מחדש, מכסים את הכל באהבה (לקוח מדברים שיעל כהן כתבה).

להזמנת כרטיסים: מיכל 052-4700553 מאיה 054-3028956

השפעת ניתוח קיסרי על הגוף הנשי

השפעת ניתוח קיסרי על הגוף הנשי
...

המאמר מתאר את ההשפעה הפיזית שנגרמת בעקבות ניתוח קיסרי ומפרט את התסמינים המפתיעים שנותרים אצל נשים רבות. כמו כן, הוא מפרט את סוגי החתכים שניתן לעשות ואיזה חתך ייצר כמה שפחות סימפטומים לאחר הניתוח. מאמר זה יכול לשפוך אור, לכל אישה שחותה ניתוח קיסרי, על מצבה הגופני החדש והסיבות לכך ומתוך הידע והמודעות אולי ליצור מקום לריפוי.