רחלין דנה

רחלין דנה

רחוב חטיבת יפתח 15א, הוד השרון
רחוב חטיבת יפתח 15א, הוד השרון

שמי דנה רחלין, בעלת 31 שנות ניסיון בתעשיית הבריאות והכושר בארץ ובארה"ב, ראש תחום פילאטיס במכון וינגייט, ספורט-תרפיסטית מוסמכת בעלת קליניקה לשיקום בהוד השרון ומאמנת בכירה ברשת ספורטן, מתמחית בהדרכת מגוון רחב של אימונים- יוגה, יוגה נשית, פילאטיס, ספינינג, שיעורי חיזוק ועיצוב, מתיחות ואימונים פונקציונאליים.

הוד השרון

סדנה למורים- WAZE לבניית רצפי ויניאסה

סדנה למורים- WAZE לבניית רצפי ויניאסה

חוכמת הויניאסה טמונה בזרימה האינטיליגנטית מאסנה לאסנה בחוויה מדיטטיבית כמו ריקוד שלא רוצים להפסיק לחולל אותו. שיעור שכזה אינו המצאה של רגע, אלא תוצאה של מיומנות מתודית אותה נלמד בסדנה זו.

על המנחה: דנה רחלין, מורה ליוגה מטעם Yoga Synthesis המוכר על ידי Yoga Alliance, מורה ליוגה נשית, ראש תחום פילאטיס במכון וינגייט, מדריכת כושר בכירה, ספורט תרפיסטית בעלת קליניקה לשיקום בהוד השרון, מרצה, ודמות מוכרת ומוערכת בתעשיית הכושר והתנועה בארץ.

ציוד נדרש: מזרן יוגה

מחיר הסדנה : 70 ₪ לחברי ארגון מורי היוגה, 95 ₪ למי שאינם חברים

להרשמה: http://bit.ly/2vHqU9r

לינק לסדנא יישלח לנרשמים כשעה לפני הסדנא.

שיעורים שבועיים של יוגה, תנועה וכושר -דנה רחלין

שיעורים שבועיים של יוגה, תנועה וכושר  -דנה רחלין

יום יום שיעור המותאם לנשים- יוגה, פילאטיס, אימונים פונקציונלים, חיזוק ומתיחות בהיבט שיקומי

מחזור חודשי

מחזור חודשי
...

כמו הטבע, גם גוף האישה מתנהל במחזוריות שבאה לידי ביטוי במסע הורמונלי בן 82 53 יום, שמתקיים כ 024 פעמים במהלך חייה ונמשך כ 53 שנים. מסע זה הוא לא רק - - פיזיולוגי! הוא גם רגשי וגם מנטלי, גם חיצוני מול העולם שסובב אותנו וגם פנימי בינינו - לבין עצמנו. מחזור מאוזן מושפע מהאיזון בין הכוחות השונים בחיינו.

מפרקי הירך והברך- אנטומיה, פתולוגיות, פציעות ושיקום בראי תרגול היוגה הנשית

מפרקי הירך והברך- אנטומיה, פתולוגיות, פציעות ושיקום בראי תרגול היוגה הנשית
...

מפרקי הברך והירך- המפרקים העיקריים שאחראיים על נשיאת משקלנו על הרגליים בעמידה ובתנועה במרחב- הם מפרקים מרתקים בהיבטים רבים: במבנה האנטומי, בביומכניקה, בפגיעות, ובשונות שלהם בין נשים ובין גברים, כשנשים סובלות יותר משחיקה, פציעות וכאב ומשלמות על כך מחיר גבוה! היוגה הנשית היא שיטה נפלאה לא רק לטיפול בנושאים מגדריים שקשורים לאישה, אלא גם לטיפול בשלד שריר הן של האישה והן של הגבר

המחזור החודשי

המחזור החודשי
...

כמו הטבע, גם גוף האישה מתנהל במחזוריות שבאה לידי ביטוי במסע הורמונלי בן 28-35 יום, שמתקיים כ-480 פעמים במהלך חייה ונמשך כ-35 שנים. מסע זה הוא לא רק פיזיולוגי!- הוא גם רגשי וגם מנטלי, גם חיצוני מול העולם שסובב אותנו וגם פנימי בינינו לבין עצמנו. מחזור מאוזן מושפע מהאיזון בין הכוחות השונים בחיינו

תרגול לשחרור סטרס באמצעות גירוי עצב הוואגוס