זילברברג עמית

זילברברג עמית

יפו

הולכת בדרך היוגה ובדרכי הלב. דרכים אלו הובילו אותי למפגשים מרגשים עם נשים רבות שחשפו בפניי את לבן וסיפרו לי את סיפוריהן. מעייני כולן השתקף אליי צמא אדיר לחיבור לעוצמתה הרכה של הנשיות, להיכרות טובה יותר עם טבען המשתנה ולהעמקת הקשר אל גופן.

יפו

מרחב נשימה - סופ״ש של יוגה ומיינדפולנס לנשים בטבע

מרחב נשימה - סופ״ש של יוגה ומיינדפולנס לנשים בטבע

התכנסות הסתיו של ׳מרחב נשימה׳ - סופ״ש של יוגה ומיינדפולנס לנשים בטבע
מוזמנות להתעגל איתנו בפעימה נוספת של מרחב נשי מגוון ועוטף, לסוף שבוע של תרגולי יוגה, מיינדפולנס, הליכות שקטות בטבע, זמן להיטענות ומנוחה. אוכל טבעוני מפנק, התכנסות של יחד ושל שקט.

נתראח בכפר האקולוגי אדמה שבגליל המערבי, הסנדא בעלות חברתית, מורכבת מדמי הרשמה המכסים את עלויות הלינה וההזנה, ושאר התשלום בדאנה - כנדיבות הלב.
פרטים נוספים בקישור המצורף או אצלי
עמית - 0525833380

פסטיבל ישראל ליוגה - עמית זילברברג

פסטיבל ישראל ליוגה - עמית זילברברג

לצד 80 ממורי ומורות היוגה הטובים בישראל, תנחה עמית 3 סדנאות יוגה נשית במתחם הפסטיבל. מוזמנות להצטרף ולהתחבר דרך שפת היוגה הנשית אל האגן וקרקעיתו הייחודית, אל השינויים המחזוריים בגופנו ובמעגלי חיינו, ולסנכרן את מקצבי הגוף עם פעימות הטבע.

מרחב נשימה - סדנת יוגה ומודעות לנשים בטבע

מרחב נשימה - סדנת יוגה ומודעות לנשים בטבע

הנה הגיעו ימים בהם התנועה שוב מתגלה וגדלה. יש רצון לקרוא לכך 'חזרה ל' אבל אנחנו תמיד נעות קדימה אל עבר לא נודע חדש.

בזמנים כאלה חשוב מתמיד לרווח, לעצור ולהתבונן, להתכנס פנימה, לנוע, להשיל ולגלות מחדש. להתכוונן ולבחור. חשוב לעשות זאת במרחב בטוח ותומך, מקום בו אפשר להיות עבור עצמך, בקרבת הטבע שבהיותו מזכיר וחי את השינוי הקבוע.

אפרת סיסו ועמית זילברברג מזמינות אתכן למרחב כזה, לסוף שבוע של נשים, של היטענות ותמיכה. של נשימה רחבה, יוגה ומודעות, הזנה ומנוחה. כל זה יתרחש בביתי השני, הכפר אדמה שבגליל המערבי, שהשהייה בו כלשעצמה מלאת קסם.

בואו אתן, הזמינו חברות, אחיות, אימהות, שותפות לדרך. תראו כמה אנחנו מתמלאות כשאנחנו נמצאות יחד.

נרגשות לתת עבור כולנו את מה שאנחנו כל כך זקוקות לו.

כל הפרטים אצל אפי ואצלי, וגם כאן בדף האירוע.

סדנאת יוגה תרפיה נשית לנשים עם אנדומטריוזיס

סדנאת יוגה תרפיה נשית לנשים עם אנדומטריוזיס

סדנאת יוגה תרפיה נשית ייחודית לנשים עם אנדומטריוזיס, הכוללת למידה של ידע וכלים פרקטיים להקלה בכאב, והבנה של הגוף והאופן בו הוא פועל.
זו למידה של שפה שיכולה להיטיב עם הגוף, עם התסמינים והכאב ועם מערכת היחסים שיש לנו איתם. כל זה בליווי אישי ועם קבוצה פעילה ותומכת.

שיעורים פרטיים - יוגה תרפיה נשית - זילברברג עמית

שיעורים פרטיים - יוגה תרפיה נשית - זילברברג עמית

מפגשי תרגול והעמקה פרטיים מאפשרים התמקדות בצורך שמבקש מענה בדרך היוגה הנשית. לנשים עם אנדומטריוזיס שמעוניינות לקבל כלים להתמודדות והקלה בכאב, ולכל מי שמעוניינת בהזמדנות לפנות מרחב, ללמוד את השפה הייחודית שהגוף מדבר בה ולהקשיב לתבונה העמוקה שטמונה בו.
השיעורים מתקיימים בביתי ביפו או בביתך באיזור המרכז, מוזמנת ליצור קשר ולתאם שיעור היכרות.

ימי שלישי ב18:00 - יוגה נשית ביפו - זילברברג עמית

ימי שלישי ב18:00 - יוגה נשית ביפו - זילברברג עמית

ימי שלישי ב18:00 - שיעורי יוגה נשית בבית ליוגה ביפו - תרגול בקבוצה אינטימית וביתית, המתאים לנשים במעגלי החיים, בתקופת ההריון ולאחר הלידה, ולנשים עם אנדומטריוזיס או כאבים כרוניים באגן.

תנוחת עמידה כשיבה לבית הפנימי

תנוחת עמידה כשיבה לבית הפנימי
...

הנחיה לתנוחת עמידה כשיבה לבית הפנימי, באמצעות שימת לב לעבודת קהילת השרירים התומכת. תנוחת המוצא לתנוחות העמידה נגישה ביותר לשימוש גם מחוץ למזרון, בלב חיי היומיום, כתזכורת למרחב הפנימי היציב שקיים בנו.

המחזוריות החודשית - איזון תסמונת קדם וסתית

המחזוריות החודשית - איזון תסמונת קדם וסתית
...

Having an understanding of our monthly cycle can help us restore balance and reduce symptoms of PMS, by a practice suiting to our physical, mental, and hormonal needs.

רצף תנוחות ין יוגה לאנדומטריוזיס

תרגול בנושא שחרור - Letting Go